Jakość usług

Państwa samochód trafia do wykwalifikowanych specjalistów, a współpracując z licznymi autoryzowanymi serwisami mamy dostęp do najwyższej klasy części, które w znaczącym stopniu oddziaływają na wykonaną usługę.

Szybkość działania

Nasi klienci od razu mogą dowiedzieć się ile dokładnie będzie trwać usługa. Zaraz po tym jak auto zostanie przywiezione trafia ono na płytę warsztatową, gdzie nasi specjaliści zabierają się do pracy.

Działamy na sprawdzonych częściach

Klienci nie muszą martwić się o części zamienne – wszystko jest uzgadniane, zamawiane, oraz sprowadzane do naszej siedziby firmy, a faktury za zakup części okazywane.

Kontakt z klientem

Zawsze staramy się utrzymywać z klientem dobry kontakt. Zaczynając od filiżanki dobrej kawy, zapoznanie się z problemami i potrzebami klientów staje się dużo prostsze, a my dokładnie wiemy czego nasz klient od nas oczekuje. Po pierwszej rozmowie jesteśmy w stanie stwierdzić co dokładnie możemy zaproponować klientowi, oraz na jakich częściach będziemy bazować.

Wszystko dla naszego klienta

Robimy wszystko, aby nasz klient odebrał auto zadowolony, tak więc w naszym serwisie posiadamy auta zastępcze, które są do dyspozycji klientów po wcześniej uzgodnionym terminie z Właścicielem.

Dbamy o środowisko

W trosce o środowisko współpracujemy ze znanymi firmami wywozu odpadów. Pozostałości po olejach, filtrach olejowych, szkle, plastikach niezwłocznie po naprawie zostają utylizowane.